Domů ::: Hudební skladatel ::: Martin Jirsák

Hudební kompozice

Řadu let se věnuji hudební kompozici převážně instrumentální hudby mnoha žánrů. Má hudba prý v posluchačích vyvolává silné obrazové představy. Proto je má hudba nejčastěji žádaná jako scénická hudba k divadelním představením nebo filmům. Více o mé hudbě a hudební ukázky najdete v sekci Hudba.


Motto: Hudba je jedním z nejsilnějších prostředků, kterým lze v příběhu tvořit atmosféru.


Poradenství v oblasti hudebního softwaru a hardwaru a výuka

Vzhledem k mnohaletým zkušenostem v oblasti muzitroniky provádím poradenství v oblasti hudebního softwaru a hardwaru, stejně jako výuku těchto systémů, ale i výuku kompozice, improvizace, zvukařské práce, aranžování, aj. Pokud máte o mé poradenství nebo výuku zájem, prosím kontaktujte mě. Poradenství je možné provádět i online.


Motto: Pokud něco vím, nevidím důvod, proč by to neměli vědět i ostatní.


Publikace

Pravidelně publikuji testy nebo odborné články na téma muzitroniky v magazínech Muzikus, MusicStore, Click! a na webovém portále MůjMac.


Připravil jsem webový portál Slovník MIDI. Jedná se o výkladový slovník termínů, s kterými se uživatel může setkat v oblasti muzitroniky. Dalšími webovými portály jsou Audio-Mac, věnovaný použití počítačů Apple v nahrávacích studiích, kde je možné najít základní nastavení systému, aplikací i zvukového rozhraní, rady při potížích, atd. a Audio-PC, věnovaný použití počítačů s operačním systémem Windows v nahrávacích studiích, kde je možné najít základní nastavení systému, aplikací i zvukového rozhraní, rady při potížích, atd. na této platformě.


Motto: Muzikant a počítač – to jde dohromady.


Prodej hudebního softwaru a hardwaru

Jako externista firmy DISK Multimedia, s.r.o. mohu zprostředkovat prodej kteréhokoliv produktu nabízeného touto firmou. Jako externista firmy Kinetik mohu zprostředkovat prodej počítačů Apple.


Motto: Neprodávám, snažím se najít ideální řešení pro Vás.


Ostatní

Ve volném čase se rád věnuji své rodině a vychovávám asistenční psy.

 
 
Email Me